Świąteczne video dla firm

 

 

 

 

Świąteczne wideo dla firm

Świąteczne wideo to film promujący Twoją Firmę.Możesz wykorzystać go do promocji produktów firmy wśród osób poszukujących świątecznych prezentów. Film umieszczany jest zazwyczaj w miesiącu listopadzie,grudniu i styczniu.Osoby oglądające wideo będę miały większą wiedzę na temat Twojej firmy i oferowanych przez Nią produktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferty na świąteczne wideo

Świąteczne wideo dla firm

Nagrywamy życzenia świąteczne w Twojej firmie z jednym lub dwoma mówcami przed kamerą. Zwracaj się bezpośrednio do swoich pracowników lub klientów za pomocą prezentacji, np. jako prezes lub dyrektor wykonawczy. Z wyprzedzeniem doradzimy Państwu kreatywne możliwości realizacji. Ten pakiet zawiera:
– Produkcja do 3 godzin
– Koszty podróży w promieniu 100 km w Poznaniu
– Postprodukcja (muzyka, dźwięk i montaż)
Oferta cenowa: ok. 2.900 PLN

W tym wariancie poza filmowaniem pojawia się także kreatywna historia. W filmie może brać udział kilku pracowników, zarówno jako moderatorzy, jak i osoby zabierające głos. Po wstępnym briefingu opracujemy koncepcję filmu, który będzie pasował do głównych przesłań i komunikacji Twojej firmy.

Usługi obejmują:
– Konsultacje w sprawie koncepcji i rozwoju koncepcji
– Filmowanie w ciągu jednego dnia zdjęciowego
– Postprodukcja (muzyka, dźwięk i edycja wideo)
Cena ofertowa: od 3.900PLN

 

W obu pakietach produkujemy Państwa film w najwyższym standardzie (4K/ UHD), a koszty dojazdu na 100 km z Poznan są wliczone w cenę. W zestawie znajduje się również licencja na tytuły filmowe do dystrybucji w mediach społecznościowych oraz 2 pętle korekcyjne do wprowadzenia poprawek w montażu. Ważne: Film można dowolnie wykorzystywać wewnętrznie i zewnętrznie do własnych celów, np. publicznie w mediach społecznościowych lub do użytku osobistego dla pracowników.

Oferta ta może ulec zmianie i służy jako wskazówka do planowania. Konkretną ofertę przedstawimy Państwu po wstępnej rozmowie telefonicznej.

 

Znaczący wpływ przy niewielkim wysiłku

Świąteczne wideo to narzędzie promocyjne, które możesz stworzyć, aby zwiększyć świadomość na temat swojej firmy w sam raz na okres świąteczny. Wystarczy odrobina dodatkowego wysiłku i prawie żadne koszty, aby dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, udostępniając ten jeden klip wideo.
Reklamy Super Bowl są drogie! Ale otrzymują dużo ekspozycji, ponieważ każdy ogląda Super Bowl każdego roku, czasami nawet dwa razy (w tym przypadku nazywa się to “rewanżem Super Bowl”).
Twoja firma nie potrzebuje wielkich pieniędzy, aby uzyskać ekspozycję podczas świąt: wszystko, czego potrzebujesz, to prosta kampania marketingowa wykorzystująca świąteczne wideo do reklamowania swojej firmy i produktów/usług.

 

 

Świąteczne korzyści wideo dla biznesu

Okres świąteczny to ważny czas dla firm, aby promować siebie i swoje produkty lub usługi. Listopad i grudzień to miesiące szczytowe dla zakupów.

Ludzie, którzy nie kupują dużo w ciągu roku, kupują więcej w ciągu tych dwóch miesięcy, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia.
Wydatki świąteczne stanowią około 20% całkowitej sprzedaży detalicznej każdego roku; szacuje się, że 616 miliardów dolarów z uznaniowego dochodu obywateli zostanie wydanych na prezenty tylko w tym miesiącu (według Deloitte).


Najlepszym sposobem, aby ludzie mówią o swojej firmie (lub cokolwiek naprawdę) jest przez wywołanie ich rozmowy z innymi ludźmi, word-of-mouth reklamy może zdziałać cuda!


Twoje wideo Boże Narodzenie pomoże reklamować swoją firmę po prostu dlatego, że jest zabawny, wciągający, a ludzie lubią dzielić się rzeczami, które uważają za zabawne lub przekazać ważną wiadomość.

 

 

 

 

Świąteczne wideo dla firm

Twoje korzyści w skrócie

  • Zwiększ udział w rynku
  • Połącz się z większą publicznością
  • Zwiększ sprzedaż
  • Spraw, aby święta stały się magiczne, dając coś od siebie i świętując razem z pracownikami i klientami
  • Współpracuj z konkurencją
  • Spraw, aby ludzie mówili o Twojej firmie, ponieważ jest to zabawne, wciągające, a ludzie lubią dzielić się rzeczami, które uważają za zabawne lub przekazują ważne przesłanie

Klienci, którzy nam zaufali!

Jak mogę skorzystać z produkcji świątecznego wideo dla mojej firmy w tym roku?

Istnieje kilka powodów, dla których w najlepszym interesie Twojej firmy jest nakręcenie filmu promocyjnego na czas świąt. Pomoże to rozpowszechnić informacje o Twojej pracy przez cały rok.

Jest szczególnie skuteczny, jeśli jest udostępniany na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube, itp. i co najważniejsze: sprawia, że ludzie są szczęśliwi!
Dobre korporacyjne wideo może być wirusowe, ponieważ jest coś z natury humorystycznego lub intrygującego w świątecznych filmach (ponieważ wyglądają niesamowicie radośnie).
Bez względu na to, jak poważne jest twoje przesłanie w świątecznym wideo, zawsze znajdzie się sposób, aby zobaczyć go jako świąteczny lub lekki.

Nie ma ustalonych wytycznych dotyczących tworzenia świątecznego wideo, ale jeśli zadajesz sobie to pytanie, to znaczy, że jesteś już na dobrej drodze.
Jeśli o tej porze roku zbliża się jakieś wydarzenie lub wprowadzenie produktu na rynek, warto zaplanować to za pomocą narzędzia promocyjnego, jakim jest film korporacyjny.

Pomyśl o tym, jak działa Twoja firma i czego szukają Twoi docelowi odbiorcy czytając artykuły informacyjne w sieci – dostosuj się do tego! Tworzenie filmów wideo nie jest łatwym zadaniem, ale nie zniechęcaj się kosztami.

Tło muzyczne dla świątecznego wideo

Każdego roku zbliża się okres świąteczny i możesz sobie wyobrazić, że chcesz, aby Twoje korporacyjne wideo świąteczne było oglądane przez szeroką publiczność. Nie oznacza to jednak, że możesz użyć dowolnego tła muzycznego.
Twoje wideo musi mieć krótkie intro, aby ustawić odpowiedni nastrój, zanim zaczniesz grać rzeczywistą muzykę w tle, która będzie towarzyszyć Twojemu wideo. Należy unikać używania smutnej lub emocjonalnej muzyki, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na uczucia odbiorców wobec Twojego produktu.

Przy wyborze utworu muzycznego należy również upewnić się, że nie ma problemów z prawami autorskimi, czy jest to dobrze znana piosenka, czy nie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is registered on wpml.org as a development site.