Twórzcie filmy, które zapadają w pamięć.

Autentyczność jest podstawą długotrwałego sukcesu. Zaczynamy od rzeczywistości i projektujemy ją za pomocą środków filmowych. W ten sposób dajemy naszym filmom efekt, który trwa przez długi czas.

Nieważne, czy jest to dokument, reportaż telewizyjny, film wizerunkowy, film rekrutacyjny, transmisja na żywo, czy też wideo 360 stopni: Każdy projekt niesie ze sobą własne zadania, życzenia i wyzwania. W porozumieniu z naszymi klientami opracowujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Dla nas kreatywność i technologia idą w parze. W poszukiwaniu innowacyjnych wdrożeń lubimy podążać w nowych kierunkach. W ten sposób znajdujemy odpowiednią technologię dla każdego filmu – nawet jeśli nie wszyscy jeszcze z nią pracują.

KONCEPCJA I BADANIA GRUP DOCELOWYCH

WYJAŚNIJ NAM SWÓJ PROJEKT, OKREŚL SWÓJ BUDŻET – POWIEMY CI, CO JEST MOŻLIWE W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE. DOPASUJEMY PAŃSTWA REKLAMĘ PRODUKTU, PRODUKCJĘ FILMOWĄ LUB TEATRALNĄ DO KONKRETNEJ GRUPY DOCELOWEJ.

PLAN FINANSOWANIA

OPRACUJEMY DLA PAŃSTWA PLAN FINANSOWANIA, W TYM BUFOR FINANSOWY, ABYŚCIE PAŃSTWO NIE DOŚWIADCZYLI NIEPRZYJEMNYCH NIESPODZIANEK PODCZAS PRODUKCJI. NIE MA U NAS UKRYTYCH KOSZTÓW, TAKICH JAK PONOWNE UJĘCIA, KOREKTY ITP.

ambrosoli
Armia-Poznan
IT-Energy
lot-chmiela
RODIZIO-DE-BRAZIL
mielness
BUL_ECO

MATERIAŁ, KOSZTY NAGRYWANIA I BUDŻET

PRODUKCJA TOP5 ZLOTY TWORZY WSZYSTKIE FORMATY: FILM, FILM KRÓTKOMETRAŻOWY, FILM REKLAMOWY, TELEDYSK, REPORTAŻ, WYWIAD, PRZEDSTAWIENIE SCENICZNE, WIECZÓR TEATRALNY, KLASYK, PRZEDSTAWIENIE, DOKUMENT, ITP… FILMUJEMY NA WSZYSTKICH MATERIAŁACH, OD WIDEO HD PO FILM. WYBÓR MATERIAŁU FILMOWEGO NALEŻY DO KLIENTA. NAKŁAD ZDJĘCIOWY, LICZBA PRACOWNIKÓW I WIELKOŚĆ BUDŻETU SĄ RÓŻNE DLA KAŻDEGO PROJEKTU, DLATEGO TEŻ DOSTOSOWUJEMY PLAN PRODUKCJI I FINANSOWANIA DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KAŻDEGO KLIENTA. KOMPETENCJE. KAŻDY Z NASZYCH WYSZKOLONYCH SPECJALISTÓW WYKORZYSTUJE W PEŁNI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI – NAWET W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH I POD PRESJĄ CZASU. PRACUJEMY WYŁĄCZNIE Z PROFESJONALISTAMI.

BURZA MÓZGÓW

OPRACUJEMY DLA PAŃSTWA PLAN FINANSOWANIA, W TYM BUFOR FINANSOWY, ABYŚCIE PAŃSTWO NIE DOŚWIADCZYLI NIEPRZYJEMNYCH NIESPODZIANEK PODCZAS PRODUKCJI. NIE MA U NAS UKRYTYCH KOSZTÓW, TAKICH JAK PONOWNE UJĘCIA, KOREKTY ITP.

POMOC

OSIĄGNĄŁEŚ KONCEPCYJNY IMPAS – POMOŻEMY CI. PRODUKCJA TOP5 ZLOTY TWORZY PLAN AWARYJNY W BARDZO KRÓTKIM CZASIE, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY REŻYSER OPUŚCIŁ PRODUKCJĘ, CZY AKTOR ZACHOROWAŁ. ROZWIĄZUJEMY WSZYSTKIE MOŻLIWE NIEPOWODZENIA. JESTEŚMY STRAŻĄ POŻARNĄ POMYSŁÓW. PRODUKCJA TOP5 ZLOTY Z POWODZENIEM KOŃCZY KAŻDĄ REALIZACJĘ. TOP5 ZLOTY PRODUKCJA DZIAŁA WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH, ZAPEWNIA EKSPERTÓW DO REALIZACJI ZŁOŻONYCH ZADAŃ, ZNAJDUJE ROZWIĄZANIA I ZAPISUJE JUŻ ROZPOCZĘTE PROJEKTY.

Nasz najnowszy wkład

Informacje o produktach i nowościach w branży filmowej