Produzione cinematografica

Jak właściwie wygląda produkcja filmowa

Dla podstawowego zrozumienia, ważne jest, aby wiedzieć, że profesjonalna produkcja filmowa jest zasadniczo podzielona na trzy różne fazy.

Tak zwana preprodukcja jest pierwszym, decydującym krokiem w produkcji filmowej przed właściwym kręceniem filmu. Z reguły chodzi tu o wyjaśnienie kwestii merytorycznych i organizacyjnych, które są następnie realizowane w drugim etapie, czyli w trakcie kręcenia filmu. Precyzyjna analiza zapewnia lepsze wyniki. Nawet jeśli chcesz zachować spontaniczność i elastyczność podczas sesji zdjęciowej, istnieje wyraźna korzyść z wcześniejszego zorganizowania procesu fotografowania. Zawsze możliwe są korekty, a mimo to zadania są jasno podzielone i zrozumiałe dla wszystkich zaangażowanych. Ważne jest również, aby z wyprzedzeniem zastanowić się nad przesłaniem, które chcemy przekazać publiczności. Nawet przy odpowiedniej technice filmowej można wywołać znaczące emocje.
Trzecią i ostatnią fazą jest tzw. postprodukcja, która zostanie dokładniej objaśniona w dalszej części, gdyż jest bardzo obszernie skomponowana.

Ponieważ profesjonalna produkcja filmowa jest nie tylko bardzo rozbudowana, ale również wiąże się z wieloma wyzwaniami. Przy jej planowaniu zdecydowanie należy zwrócić się do profesjonalistów. I tu właśnie wkraczamy my. Nasza główna kompetencja polega właśnie na planowaniu i realizacji tych kroków wspólnie z Państwem, tak aby w efekcie końcowym osiągnąć pożądany przez Państwa rezultat. Wyjątkowa jakość jest tym, czego wymagamy od każdej produkcji filmowej, którą z powodzeniem realizujemy na arenie międzynarodowej. Chcemy inspirować filmem i zgodnie z tą filozofią z przyjemnością będziemy pracować dla Ciebie i Twojego przekazu.

Film Reklamowe

Postprodukcja

Film Wizerunkowy

Kamerzysta na Wesele

Spot Reklamowe

Produkcja Domowa

Na co trzeba zwracać uwagę przy produkcji filmowej ?

Ponieważ powinno być już jasne, że taki proces nie jest dokładnie łatwe, logiczne jest, aby zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Posiadanie profesjonalnego partnera po swojej stronie może często oznaczać ulgę w samym planowaniu. Szczególną uwagę należy zwrócić na preprodukcję filmu. Wyjaśniane są nie tylko tak ważne rzeczy, jak kolejność wydarzeń czy oczywiście treść, ale także to, jaki styl ma mieć ostatecznie film. Faza ta polega więc na dokładnym planowaniu i tworzeniu struktury. Wymaga to nie tylko dobrej komunikacji, ale również dogłębnego zrozumienia technicznej implementacji. Na tym etapie sensowne jest stworzenie storyboardu. Tutaj określa się i szkicuje warunki ramowe, takie jak długość filmu, możliwe miejsca kręcenia, a także liczbę aktorów (jeśli to konieczne). Należy również sprecyzować, o której godzinie będzie kręcony film, ponieważ ważną rolę odgrywają tu np. warunki oświetleniowe. Po wyjaśnieniu tych podstawowych kwestii opracowywany jest harmonogram zdjęć, tak aby na koniec projekt był już gotowy, przynajmniej w teorii. Szczegółowa struktura prowadzi do znacznej oszczędności czasu w trakcie sesji zdjęciowej. Jest więc jasne, że inwestowanie czasu i energii w pre-produkcję ma sens, ponieważ oznacza to, że jeden z głównych etapów produkcji filmowej został już pomyślnie opanowany.

Produkcja Filmowa na najwyższym poziomie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produkcji filmowej, wyprodukujemy dla Państwa film reklamowy, film wizerunkowy, film z imprezy lub cokolwiek innego, co porusza na najwyższym poziomie. Dysponujemy własną technologią. Jest to zintegrowane z naszym studiem filmowym lub dostępne równolegle dla kilku zastosowań. Nasi pracownicy są wyszkoleni, wyspecjalizowani, a przy tym kreatywni i otwarci. Posiadamy drony z kamerami, kamery 360 stopni, slidery, technologię livestreamingu i wiele innych urządzeń. Zapewnia to elastyczność produkcji. HD czy 4K? Nie ma żadnego problemu. Time lapse czy slow motion? Nie ma sprawy. Wywiad czy animacja? Sprawimy, że tak się stanie.

Produkcja Filmowa
Garden Paradise Seeds
0.29
Mielness Ambrosoli
Mielness Ambrosoli
0.10
Produkcja Filmowa
Mielness Amrosoli
0.15
Produkcja Filmowa
Latte Miele Ambrosoli
0.15
Produkcja Filmowa
Lot Chmiala
0.30
Produkcja Filmowa
Kajaki2.PL
2.21
Produkcja Filmowa
IT Energy
3.59
Produkcja Filmowa
Latte Miele Ambrosoli
0.15
Produkcja Filmowa
Ambrosoli Caramelle
0.10
Produkcja Filmowa
Armia Poznan
0.38

Jak działa nagrywanie wideo?

Sama sesja zdjęciowa jest mniej wymagająca, gdyż przy dobrej i przemyślanej pre-produkcji (w zależności od wielkości projektu) może być zrealizowana już w 1-3 dni robocze. Nie należy jednak lekceważyć tego kroku. Sama sesja zdjęciowa, w zależności od produkcji, może być najdroższa. Prostą przyczyną tego jest fakt, że w tym czasie koncentrują się wcześniej wspomniane przygotowania i największy wysiłek techniczny. Oczywiście zależy to również od tego, jak liczna musi być ekipa filmowa na miejscu. Innymi słowy, czy potrzebuje aktorów, czy jest to np. ujęcie czysto produktowe. Dlatego, szczególnie ze względu na koszty, konieczne jest poświęcenie dużej ilości czasu i energii na preprodukcję, ponieważ dobrze przemyślana i zaplanowana sesja wideo jest nie tylko szybsza, ale również bardziej efektywna. Z naszą pomocą nie tylko uzyskasz niezbędne wsparcie, aby podejść do preprodukcji w sposób rozsądny i przemyślany, ale także będziesz miał pod ręką niezbędnych profesjonalistów, którzy sprawią, że sesja wideo będzie tak efektywna, jak to tylko możliwe. Zwracamy uwagę na dobrą jakość i zdążyliśmy już zebrać duże doświadczenie, dlatego chętnie oddajemy je i naszą wiedzę do Państwa dyspozycji.

Produkcja Filmowa

Data premiery

19 SIER
10/10

Klienci, którzy nam zaufali

Produkcja Filmowa
Produkcja Filmowa
Produkcja Filmowa
Produkcja Filmowa
Produkcja Filmowa
Produkcja Filmowa
Produkcja Filmowa
Garden Paradise Seeds
wataha png

Zalety produkcji filmowej z nami!

Filmy wideo mają tę oczywistą zaletę, że nie tylko informacje, ale i emocje mogą być bardzo dobrze przekazywane w obrazie i dźwięku, jak również w piśmie. Dobre filmy przyciągają uwagę Twoich klientów i tym samym mają wyraźny wpływ na decyzję o zakupie. Nie ma znaczenia, czy masz produkt lub usługę, którą chciałbyś sprzedać. Filmy wizerunkowe są również potężnym narzędziem do podkreślenia własnego pozycjonowania. Mogą one umożliwić Twojej marki i firmy, aby uzyskać zwiększoną uwagę tak, że zyskasz świadomość, którą chcesz dla swojego sukcesu. Oczywiście na pierwszym miejscu jest kreatywność. Dzięki naszym unikalnym koncepcjom nie tylko udaje nam się przekazać Państwa wiadomość, ale także dotrzeć do potencjalnych klientów. Oznacza to, że nawet jeśli posiadasz bardziej zaawansowane produkty, zostaną one wyjaśnione w prosty i skuteczny sposób. Innymi słowy: dzięki naszym filmom wzbudzasz niezbędne bodźce i emocje, aby Twoi potencjalni klienci kupili właśnie u Ciebie. Czekamy na Państwa zapytanie!

This site is registered on wpml.org as a development site.